Vaše zakázka

Přidejte se k více než 80 000 spokojeným majitelům Loxone a dopřejte si život v chytrém domě.

4 důležité kroky k vaší chytré domácnosti

Chcete-li mít jistotu, že celý projekt proběhne hladce a podle vašich představ, pak je pro vás ideální průběžná spolupráce v plném rozsahu našich služeb.

w

Schůzka

Na úvodní schůzce vám poradíme a řekneme všechny možnosti chytré domácnosti. Názorně vám předvedeme funkce a budete tak schopni lépe pochopit pravý význam pro vás. Zkonzultujeme vaší představu a seznámíme vás s časovou náročnosti vašeho záměru. Seznámíme vás s postupy, dostupnými a vhodnými technologiemi, které budete chtít integrovat a dostanete užitečné rady. Na základě vámi poskytnutých informací vám zpracujeme cenovou nabídku na váš projekt.

01

Návrh řešení

Nejprve se s vámi budeme detailně bavit o vašich představách. Na tuto přípravu klademe velký důraz a zúročujeme v ní naše dlouholeté zkušenosti s projekty chytrých budov. Dům navrhneme správně pouze tehdy, když máme maximum informací o vás a vašich představách o ideálním bydlení. Na základě vámi poskytnutých informací vám zpracujeme cenovou nabídku na váš projekt.

02
i

Projektování

Projekt chytrého domu navrhujeme od počátku s ohledem na integraci všech technologií v budově. U technologií 3. stran, komunikujeme s výrobci, či dodavateli těchto technologií a ověřujeme vzájemnou bezporuchovou komunikaci a spolupráci s řídicím systémem Loxone. Velký důraz klademe nejen na technické specifikace technologií, ale taky na platné technické normy týkající se staveb. Výsledkem naší práce je bezchybný projekt, který klientovi zaručí bezporuchový provoz systému jako integrovaného celku.

03

Realizace

Nedílnou součástí naší projektové činnosti je dozor. Dozorujeme přípravu a instalaci všech technologií, které budeme následně integrovat do řídicího systému. Samotná instalace a programování je pro naše specialisty záležitost na pár dní. Než odejdeme, seznámíme vás se všemi funkcemi a předáme vám veškerou potřebnou dokumentaci, včetně revizí. Po několika týdnech vás navštívíme a na základě vašich prvotních zkušeností se systémem chytré domácnosti, navrhneme optimalizaci funkcí, případně nová rozšíření.

04

Princip automatizace

Loxone smart home se stará o skutečné potřeby obyvatel a řídí úkony podle situace nebo plánu, přičemž bere v potaz i takové věci jako roční období, svátky, počasí či přítomnost v domě. Dokáže se adaptovat na váš životní styl a chovat se, jako by vám četl myšlenky.

Autopilot vaší domácnosti se postará až o 50 000 úkonů (čtyřčlenná rodina ve střední Evropě) za rok, které by jinak někdo musel vykonat manuálně. Jde například o ovládání topení, klimatizace, stínicí techniky nebo osvětlení.

Princip jednoduchého ovládání

Ačkoli za vás většinu práce a rozhodnutí zastane chytrý dům sám, vždy máte možnost vzít ovládání do svých rukou.

Principem, kterého se při tom držíme na prvním místě, je jednoduchost. Věci, jež řešíme každý den, ale nejsou natolik rutinní, aby je bylo možné automatizovat, ovládáme tlačítky. Vždy co nejjednodušeji, aby to bylo pohodlné a efektivní. Když to ale bude jednou za čas potřeba, detailní ovládání máme vždy k dispozici z aplikace.

Pomůžeme vám s realizací vašeho projektu

Na všechny otázky zde odpověď nenajdete

Prozradíme vám však jednu věc: Chytrý dům je mnohem víc než jen ovládání osvětlení z aplikace. Je to součet všech funkcí, díky nimž ušetříte 50 000 úkonů a rozhodnutí ročně, abyste svůj čas mohli věnovat příjemnějším věcem.

Co mi to přinese?

Ideální teplota v pravý čas v každé místnosti, osvětlení a hudba, které odpovídá vaší náladě, konec starostí se stíněním, zabezpečení majetku a osob. To jsou jen některé výhody chytrých domácností. Proč v 21. století denně ztrácet čas s rutinními úkony? Přidejte se k více než 100 000 spokojených majitelů chytré domácnosti Loxone.

Je to bezpečné?

Na rozdíl od většiny konkurenčních řešení, vaše data systém Loxone s nikým nesdílí. Loxone funguje bez centrálního ukládání dat do cloudu. Všechna data máte uložená a k disposici pouze vy a ve vašem systému. V duchu hesla "Můj miniserver, moje data" je zaručena optimální ochrana vašeho soukromí.

Kolik to stojí?

Pro mnoho klientů je to na začátku skutečný problém. Prvotní finanční náklady na inteligentní dům jsou vyšší, než u tradičních technologií. Inteligentní domy však nejsou bez výhod. Z pohledu provozních nákladů na bydlení vám chytré technologie v domácnosti dokážou ušetřit až 30% finančních prostředků a váš čas. Toto jsou dlouholeté zkušenosti majitelů inteligentních domů.

Není to poruchové?

Není. Systém chytré domácnosti Loxone vychází z průmyslového PLC standardu, který se například používá pro automatizaci a řízení výrobních procesů v reálném čase. Jedná se o vysoce modulární systém se zvýšenou odolností vůči vnějším vlivům. Systém Loxone používá více než 100 tisíc domácností po celém světě, je navržen a vyroben v Rakousku.

Vrátí se mi vložené peníze?

Ano a to hned v 5 oblastech - nižší spotřebě energií, vyšším standardu zabezpečení majetku a osob, zvýšením komfortu bydlení, úspoře vašeho času a s ohledem na pokračující trend a zvyšující se poptávku po méně náročných a technologicky vyspělých domech, taky ve vyšší ceně nemovitosti v případě, že se dům rozhodnete prodat.

Jak začít?

Rekonstruujete, nebo stavíte nový dům či byt? Nevíte kdy začít řešit technologie chytré domácnosti? Odpověď je co nejdříve. Chytrou domácnost vám rádi předvedeme v našem plně vybaveném showroomu. Seznámíme vás se všemi funkcemi a probereme s vámi vaše představy. Pokud budete mít sebou, nebo nám pošlete alespoň půdorys vašeho domu či bytu, zpracujeme vám cenovou nabídku zdarma.

Ukázka funkcí chytrého domu

Podívejte se do dnes dovedou technologie chytrých domů. Všechny funkce můžete vidět v našem showroomu naživo a rádi vás přesvědčíme, že moderní technologie dnes majitelům chytrých domů pomáhají a nedělají z nich otroky.

O nás

Společnost Inexes působí na trhu od roku 2002. Zaměřujeme se na komplexní návrhy a realizace projektů chytrých domů a patříme mezi přední firmy v této oblasti. Jsme certifikovaný Flagship Partner společnosti Loxone a náš tým specialistů má bohaté zkušenosti s různě rozsáhlými instalacemi a integracemi technologií třetích stran.

Sledujte nás

Informace o ochraně osobních údajů

O nás

Společnost Inexes působí na trhu od roku 2002. Zaměřujeme se na komplexní návrhy a realizace projektů chytrých domů a patříme mezi přední firmy v této oblasti. Jsme certifikovaný Flagship Partner společnosti Loxone a náš tým specialistů má bohaté zkušenosti s různě rozsáhlými instalacemi a integracemi technologií třetích stran.

Sledujte nás

Informace o ochraně osobních údajů