Ukázka chytrého domu zdarma

Stali jsme se prvním partnerem, který nabízí oficiální prohlídky ve spolupráci s Loxone. Patříme mezi certifikované Flagship Partnery společnosti Loxone a náš nový showroom jsme otevřeli v květnu 2018. Všichni naši zaměstnanci jsou vyškolení přímo firmou Loxone, abyste nepřišli o nic z kvalit chytrého bydlení.

+420 222 263 777

Rezervace termínu

Prohlídky probíhají standardně v úterý od 15:00 a ve čtvrtek od 10:00 hod. Po odeslání formuláře vás kontaktuje zástupce firmy Inexes a domluví s vámi přesný datum a čas.

Na co se můžete těšit

Ukážeme vám, jak systém Loxone zjednodušuje život a zpříjemňuje bydlení. Projdeme s vámi běžnou denní rutinu v místnostech jako ložnice, jídelna, obývací pokoj či koupelna. Sami budete mít možnost se přesvědčit, jak vám inteligentní řízení osvětlení, stínění nebo topení ušetří i 50 000 úkonů a rozhodnutí ročně. Ukážeme vám, jak si Loxone Smart Home poradí se specifickými situacemi a seznámíme vás se speciálními funkcemi jako multiroom audio, přístupový systém a jiné.

Prohlídka většinou probíhá v malé skupině tak, aby bylo dost místa pro zodpovězení vašich dotazů, zároveň se ale můžete vzájemně inspirovat.

Inexes s.r.o.
Před Skalkami I 3187/3
106 00 Praha 10 (Mapa)
MHD zastávka Pod Vinicí

Parkování je možné přímo u showroomu případně v přilehlých ulicích.

Prohlídka s komentářem bude trvat zhruba 45 minut. Následně bude čas na vaše dotazy a osobní vyzkoušení.

O nás

Společnost Inexes působí na trhu od roku 2002. Zaměřujeme se na komplexní návrhy a realizace projektů chytrých domů a patříme mezi přední firmy v této oblasti. Jsme certifikovaný Flagship Partner společnosti Loxone a náš tým specialistů má bohaté zkušenosti s různě rozsáhlými instalacemi a integracemi technologií třetích stran.

Sledujte nás

Informace o ochraně osobních údajů