: Profesionální tvorba www stránek, e-shopů a webových aplikací. Poskytujeme služby internetového marketingu s důrazem na SEO optimalizaci a PPC a bannerové kampaně.


Wenger

Zákazník: DESIGN TRADE s.r.o.
Spuštěno: 01 / 2010
URL: http://www.wenger...

Technologie: inCMS eShop, ASP.NET, XHTML, CSS, JS
Činnosti: grafický návrh, programování, plnění obsahu

Wenger je švýcarská značka založená na silné tradici, kterou si vybudovala výrobou kvalitních kapesních nožů. Roku 1893 se stala hlavním dodavatelem kapesních nožů pro švýcarskou armádu. Roku 1991 začala s výrobou hodinek, které se staly hlavním výrobním artiklem a proslavily se po celém světě. Stránky slouží jako prezentace zboží dané značky. Dále byla vytvořená Uživatelská sekce pro partnery/odběratele, kde si mohou po přihlášení stahovat obchodní dokumenty, ceníky, fotografie apod.


Vyjádření zákazníka

Spolupráce se společností Inexes potvrdila pochvalné reference od našich obchodních partnerů. Inexes nám po úvodní schůzce předložili návrh nových www stránek, který zcela splňoval naše požadavky i představy. Na naše dodatečné požadavky reagovali vstřícně a vždy navrhli způsob, jak danou věc optimálně řešit bez výrazného navýšení rozpočtu. Moc se mi líbí i celkový přístup ke klientovi. Jednala jsem především s panem Davidem Vodičkou a komunikace byla bezproblémová a v přátelském duchu. S Inexes budeme rádi spolupracovat i v budoucnu.

Ing. Barbora Kacířová
business manager DESIGN TRADE s.r.o.