: Profesionální tvorba www stránek, e-shopů a webových aplikací. Poskytujeme služby internetového marketingu s důrazem na SEO optimalizaci a PPC a bannerové kampaně.


Webové stránky s administrací inCMS web


Webové stránky nejsou jen zajímavá grafika a design. Důležité jsou i prvky za touto vnější „tváří“. Jedná se zejména o redakční systém, díky němuž je správa www stránek hračkou. S redakčním systémem využijete potenciál svého webu skutečně naplno a zároveň ušetříte čas i finance. 


www stránky s administrací
         
Chci www stránky   Proč Inexes?    Ceník www stránek
         

Redakční systém inCMS – snadná správa www stránek

Pokud od webu očekáváte, že vám bude přivádět nové zákazníky a stávající udrží, je kvalitní redakční systém prostě nutnost. Lidé na internetu hledají především aktuální informace. Abyste mohli takový obsah poskytovat, musí být pro vás či pověřenou firmu správa www stránek opravdu snadná.

Webové stránky s administrací, tj. s redakčním systémem, vám v každém případě ušetří peníze, čas i nervy při komunikaci s webmasterem. Správa www stránek bude jednoduchá a efektivní. Bez problémů tak lze na web:

  • vkládat články, popisy produktů, fotky aj.,
  • přidávat kontaktní formuláře, bannery, diskuze,
  • přidávat položky v menu v závislosti na vašich potřebách,
  • a mnoho dalšího.

Přečtěte si o všech výhodách webových stránek s administrací inCMS web.


Abychom mohli co nejlépe vycházet vstříc požadavkům našich klientů, vyvinuli jsme vlastní redakční systém inCMS. Díky tomu můžeme systém vždy libovolně přizpůsobit vašim specifickým potřebám. Do svého redakčního systému si zvolíte ty moduly, které využijete. 

SEO optimalizace webu pro vyhledávače je dnes nezbytností. Redakční systém inCMS jsme navrhli tak, aby generoval optimalizované stránky. Následná ruční optimalizace tak zabere mnohem méně času, což se opět projeví úsporou financí.