: Profesionální tvorba www stránek, e-shopů a webových aplikací. Poskytujeme služby internetového marketingu s důrazem na SEO optimalizaci a PPC a bannerové kampaně.


Web České filharmonie ještě lepší


V České filharmonie to opravdu jede po všech stránkách. V Inexes také nezahálíme a připravili jsme pro web další zajímavá vylepšení. O co se jedná a kde si je můžete užít online?


Česká filharmonie nám ve světě dělá skvělé jméno. Všichni ji znají, všichni ji chtějí slyšet naživo. Sekce „Zájezdy“ proto musí reprezentovat. Návštěvník se musí dozvědět vše podstatné a měl by se i bavit. Sekci jsme proto vylepšili jak o tematické a atraktivní fotky pozadí, tak o zajímavé slideshow s možností prokliku na mapu světa. Filharmonici se přemisťují letadlem z místa na místo a vy máte vždy možnost prokliknout na detail zájezdu a získat o turné podrobné informace.

Zájezdy | Web Česká filharmonie   Zájezdy | Web Česká filharmonie
  Stránka na webu České filharmonie     Stránka na webu České filharmonie

Rudolfinum v plném lesku

Česká filharmonie a Rudolfinum patří prostě k sobě. Majestátní exteriér a nádherné interiéry si i na webu zaslouží patřičnou pozornost. Proto jsme pořádně zapracovali na pozadí, takže na vás teď z každé stránky dýchne duch budovy. Podívejte se na web sami, největší zážitek budete mít s velkým monitorem. A pokud vám online podoba nestačí, můžete se do Rudolfina rovnou vypravit – na koncert, na výstavu nebo třeba jen na výbornou kávu.

Rudolfinum | Web Česká filharmonie   Rudolfinum | Web Česká filharmonie
  Stránka na webu České filharmonie     Stránka na webu České filharmonie

Detail koncertu, který láká

Aby se zájemci mohli o určitém koncertu dozvědět vše podstatné, vytvořili jsme přehledný detail, na který se dostanete přímo z kalendáře událostí. Na stránce návštěvníka nejprve upoutají atraktivní fotografie a záložky ho pak jasně navedou pro další informace. A navíc do záložek „Skladby“ a „Interpreti“ brzy přibydou podrobné informace o hudebních dílech i vystupujících umělcích.

Detail koncertu | Web Česká filharmonie
  Stránka na webu České filharmonie