: Profesionální tvorba www stránek, e-shopů a webových aplikací. Poskytujeme služby internetového marketingu s důrazem na SEO optimalizaci a PPC a bannerové kampaně.


Výhody inCMS web


Redakční systém inCMS šetří váš čas i vaše peníze a dokáže z www stránek učinit opravdu efektivní nástroj marketingové komunikace nebo prodeje na internetu


         
Chci www stránky   Proč Inexes?    Ceník www stránek
         

Redakční systém inCMS web nabízí celou řadu výhod. Mezi klienty nejvíce oceňované patří následující výhody.


Nové informace na vašem webu jsou pro návštěvníky důležitým signálem, že vaše firma funguje a prosperuje. 

Nemusíte shánět svého webmastera. Stačí vám počítač připojený na internet a získáte okamžitý přístup ke svým internetovým stránkám. 

Nepotřebujete žádné zvláštní dovednosti, bohatě vám postačí uživatelská znalost MS Word.

Velkou výhodou redakčního systému in CMS je funkce plánování obsahu. Díky ní se může obsah vašeho webu automaticky měnit přesně podle stanoveného časového plánu.

Když roboti fulltextových vyhledávačů zaznamenají, že se obsah webu často mění, častěji ho navštěvují a změny zobrazují mnohem rychleji. Změny pro roboty také značí, že zveřejňujete aktuální informace. Považují pak vaše stránky za kvalitní a zobrazují je na vyšších pozicích.

V redakčním systému inCMS jsou pro jednotlivé funkce vytvořeny samostatné moduly. Ty si můžete sami vybrat a různě je kombinovat. Základní verze plně postačí pro zveřejňování různých textů a dokumentů. Pokud zjistíte, že potřebujete další funkce, jednoduše přidáte další moduly (galerie, bannery, formuláře aj.).

Pro efektivní komunikaci se zákazníky vám redakční systém inCMS umožňuje přidávat moduly, jako jsou kontaktní formuláře, ankety a diskuse. Vaše webová prezentace tak bude skutečně interaktivní.