: Profesionální tvorba www stránek, e-shopů a webových aplikací. Poskytujeme služby internetového marketingu s důrazem na SEO optimalizaci a PPC a bannerové kampaně.


UPP

Zákazník: Universal Production Partners, a.s.
Spuštěno: 06 / 2011
URL: http://www.upp.cz/...
Předchozí Další
Web UPP - homepage
Web UPP - galerie
Web UPP - galerie
Web UPP - filmy
Web UPP - filmy
Web UPP - kanceláře
Web UPP - kanceláře

Technologie: inCMS web, ASP.NET, MSSQL XHTML, CSS, JS
Činnosti: grafický návrh, programování, plnění obsahu, registrace do katalogů

UPP je významná, mezinárodní postprodukční společnost, která je držitelem mnoha nominací i cen Emmy. Vedle celé řady reklam pro přední značky se tato společnost podílela např. na postprodukci filmů Alian vs Predator, Perfume, Salt apod. Webová prezentace vyniká zejména grafickým zpracováním. Důraz je kladen na vizuální prezentaci tvorby UPP. Proto stránky intenzivně využívají stylově provedené moduly, jako Galerie či Přehrávač. Pozadí podstránek je tvořeno atraktivními fotografiemi.


Společnost UPP jako přední Studio postprodukce a filmových triků má velmi specifické požadavky na zpracování vlastních webových stránek. Oceňujeme proto přístup společnosti Inexes, která dokázala obstát v náročných diskuzích a stala se naším spolehlivým partnerem v této oblasti. Těšíme se na implementace nových technologií i naši budoucí spolupráci.

Ing. Monika Pavlíčková
obchodní ředitelka studia