: Profesionální tvorba www stránek, e-shopů a webových aplikací. Poskytujeme služby internetového marketingu s důrazem na SEO optimalizaci a PPC a bannerové kampaně.


Tvorba www stránek


Říct, že děláme webové prezentace je trochu zjednodušující. Nabízíme totiž víc než profesionální tvorbu www stránek a webdesign. Vždy se snažíme svým klientům poradit a vybrat pro ně optimální řešení. Důraz klademe na komplexní přístup včetně podpory webu na internetu.


tvorba www stránek
         
Chci www stránky   Proč Inexes?    Ceník www stránek
         

Vizuálně poutavá grafika a design, které jsou zároveň i uživatelsky vstřícné a v 100% souladu s technologickou funkčností. Takové jsou weby od Inexes. Výraznou předností námi vytvořených www stránek je přehledný redakční systém inCMS, který jsme vyvinuli ve verzi pro standardní web i internetový obchod.  

Naše projekty většinou zahrnují nejen webdesign a programování webových stránek, ale také další služby, které s vytvořením www stránek souvisí. Návrh designu je často propojený s tvorbou corporate identity společnosti. Při požadavku na kvalitní obsah zase nastupuje pečlivý copywriting úzce spojený s  optimalizací pro vyhledávače.

Před a při samotné tvorbě www stránek vytváříme často i strategii propagace a podpory nového webu pomocí internetového marketingu (ppc a bannerová reklama, sociální sítě), případně vyvíjíme internetovou aplikaci pro správu určitých firemních procesů.

Prostřednictvím služby eMarketing poskytujeme kontinuální péči o www stránky a jejich obchodní účinnost.

Neočekáváme, že naši klienti budou experty na tvorbu www stránek. Pouze málo zákazníků přichází s jasnou představou o své webové prezentaci. Díky bohatým zkušenostem v oblasti webdesignu vám pomůžeme lépe se zorientovat a navrhneme to nejvhodnější řešení.

Postup tvorby www stránek

 1. Dohodneme si osobní schůzku a zjistíme, co přesně od své webové prezentace očekáváte a jaké jsou vaše možnosti.
 2. Provedeme analýzu situace trhu a vaší potenciální konkurence.
 3. Na základě získaných informací vytvoříme nezávazný návrh webdesignu www stránek, který obsahuje naše doporučení, detailní popis funkčnosti webu, kalkulaci a časový harmonogram vytvoření www stránek. Nenabízíme pouhou realizaci, ale i svoje nápady.
 4. Dle vašich připomínek upravíme návrh řešení webu tak, aby vám co nejlépe vyhovoval.
 5. Po odsouhlasení návrhu se můžeme pustit do vytváření grafiky a programování webové prezentace.
 6. O všech krocích v průběhu projektu vás informujeme, takže vždy přesně víte, v jaké fázi se nachází. Projekt můžete zároveň sledovat na neveřejných stránkách v podobě betaverzí (průběžných verzí). Máte tak možnost testovat a zkoušet systém bez jakéhokoli rizika.
 7. Jediné, co musíte po dokončení projektu udělat, je sednout si k internetu a zadat url adresu svého nového webu.

Vytvoření www stránek zahrnuje z naší strany také související služby:

 • zařízení web-hostingu,
 • pomoc s výběrem vhodné domény a její registrace,
 • umístění a zprovoznění webu,
 • zřízení a nastavení e-mailů a další služby.