: Profesionální tvorba www stránek, e-shopů a webových aplikací. Poskytujeme služby internetového marketingu s důrazem na SEO optimalizaci a PPC a bannerové kampaně.


Tvorba e-shopu


Tvorba internetových obchodů je u nás založena na principech přehlednosti, přístupnosti a jednoduchosti. Jen takovýto e-shop vyhovuje parametrům obchodování na internetu a je plně funkční pro zákazníka i administrátora. Tento koncept odráží internetový obchod inCMS eShop.


Tvorba e-shopů
         
Chci e-shop   Proč Inexes?    Ceník e-shopů
         

Účinný internetový obchod musí poutat příjemnou grafikou a strukturou a zároveň musí být interaktivní a mít propracované vyhledávání. Zkrátka musí mít co nejlepší funkčnost. Náš internetový obchod inCMS eShop tyto nároky zcela splňuje a je proto optimálním nástrojem prodeje na internetu.

Stejně jako u tvorby www stránek poskytujeme i při tvorbě e-shopu další podporu a služby. Můžeme vám vytvořit marketingově úspěšné texty s důrazem na optimalizaci pro vyhledávače (SEO), pomoci s propagací internetového obchodu na internetu (internetová reklama, sociálních sítě) nebo váš e-shop propojit s užitečnou internetovou aplikací.

Prostřednictvím služby eMarketing poskytujeme kontinuální péči o e-shop a jeho obchodní účinnost.

Na základě bohatých zkušeností s principy obchodování na internetu pomáháme našim klientům definovat cíle a funkce e-shopu a navrhujeme pro ně ta nejvhodnější řešení.

Postup tvorby e-shopu

 1. Dohodneme si s vámi osobní schůzku a zjistíme, co přesně od e-shopu očekáváte a jaké jsou vaše možnosti.
 2. Provedeme analýzu situace trhu a vaší potenciální konkurence.
 3. Na základě získaných informací vytvoříme nezávazný návrh řešení internetového obchodu, který obsahuje naše doporučení, detailní popis funkčnosti, kalkulaci a časový harmonogram tvorby e-shopu.
 4. Dle vašich připomínek upravíme návrh řešení tak, aby vám co nejlépe vyhovoval.
 5. Po odsouhlasení návrhu přistoupíme k vlastní tvorbě internetového obchodu.
 6. O všech krocích v průběhu projektu vás informujeme, takže vždy přesně víte, v jaké fázi se právě nachází. Projekt můžete zároveň sledovat na neveřejných stránkách v podobě betaverzí. Máte tak možnost testovat a zkoušet systém bez jakéhokoli rizika.
 7. Jediné, co musíte po dokončení projektu udělat, je sednout si k internetu a zadat url adresu vašeho e-shopu.

Tvorba internetového obchodu zahrnuje z naší strany také související služby:

 • zařízení web-hostingu,
 • pomoc s výběrem vhodné domény a její registrace,
 • umístění a zprovoznění e-shopu,
 • zřízení a nastavení e-mailů a další služby.