: Profesionální tvorba www stránek, e-shopů a webových aplikací. Poskytujeme služby internetového marketingu s důrazem na SEO optimalizaci a PPC a bannerové kampaně.


Tarify a ceny


Službu eMarketing nabízíme standardně ve třech cenových variantách, které zohledňují naše dlouholeté zkušenosti s potřebami klientů.


Ceník SEO
         
Chci eMarketing   Proč právě Inexes?    Reference
         

Tarif Základ5 400,- Kč / měsíc


Tarif je vhodný pro klienty, kteří si chtějí službu vyzkoušet a zlepšit nejdůležitější aspekty svého webu.

Obsahuje

 • Konzultace: 1 h schůzka + 2 h příprava = 2 400,- Kč
  Cena zahrnuje osobní či online konzultaci v rozsahu 1 hodiny měsíčně a přípravné a pomocné práce v rozsahu 2 hodin měsíčně

 • Finanční kredit: 3 000,- Kč + zvýhodnění 500,- Kč zdarma
  Cena zahrnuje finanční kredit v hodnotě 3 500,- Kč měsíčně, který lze čerpat na realizaci navrhovaných změn www stránek. Ceny za služby čerpané z finančního kreditu se řídí dle aktuálně platného ceníku služeb Inexes s.r.o.

 

Tarif Standard9 200,- Kč / měsíc 


Tarif nabízí dostatečný prostor pro výrazné zlepšení webové prezentace a je vhodný pro klienty, kteří potřebují na webu více zapracovat.

Obsahuje

 • Konzultace: 2 h schůzka + 2 h příprava = 3 200,- Kč
  Cena zahrnuje osobní či online konzultaci v rozsahu 2 hodiny měsíčně a přípravné a pomocné práce v rozsahu 2 hodin měsíčně

 • Finanční kredit: 6 000,- Kč + zvýhodnění 1 000,- Kč zdarma
  Cena zahrnuje finanční kredit v hodnotě 7 000,- Kč měsíčně, který lze čerpat na realizaci navrhovaných změn www stránek. Ceny za služby čerpané z finančního kreditu se řídí dle aktuálně platného ceníku služeb Inexes s.r.o.

 

 

Tarif Profesional
15 200,- Kč / měsíc 


Tarif, který dostane váš web rychle do kondice. Je vhodný, pokud potřebujete řešit nedostatky webu okamžitě a chcete co nejdříve výsledky.

Obsahuje

 • Konzultace: 2 h schůzka + 2 h příprava = 3 200,- Kč
  Cena zahrnuje osobní či online konzultaci v rozsahu 2 hodiny měsíčně a přípravné a pomocné práce v rozsahu 2 hodin měsíčně

 • Finanční kredit: 12 000,- Kč + zvýhodnění 2 000,- Kč zdarma
  Cena zahrnuje finanční kredit v hodnotě 14 000,- Kč měsíčně, který lze čerpat na realizaci navrhovaných změn www stránek. Ceny za služby čerpané z finančního kreditu se řídí dle aktuálně platného ceníku služeb Inexes s.r.o.

 

 

Tarif Individual
?      Kč / měsíc 


Na základě vašich potřeb a požadavků pro vás na míru vytvoříme individuální tarif se specifickými parametry.

 

Uvedené ceny jsou bez DPH