: Profesionální tvorba www stránek, e-shopů a webových aplikací. Poskytujeme služby internetového marketingu s důrazem na SEO optimalizaci a PPC a bannerové kampaně.


SUPERMONEY – online půjčky

Zákazník: SUPERMONEY s.r.o.
Spuštěno: 02 / 2013
URL: http://www.supermoney...

Technologie: inCMS web, ASP.NET, MSSQL, HTML, CSS, JS
Činnosti: analýza konkurence, grafický návrh, programování, copywriting, plnění a správa obsahu, eMarketing – SEO, grafické práce, copywriting, PPC reklama

Výchozí stav

SUPERMONEY je portál, který klientům poskytuje rychlé online půjčky. Trh s úvěry je vysoce konkurenční prostředí, proto klient požadoval nejen tvorbu webových stránek, ale také komplexní marketingové zajištění obchodní účinnosti webu.

Postup

V lednu 2013 jsme nejprve vytvořili web, jehož grafické zpracování i struktura vychází z důkladné analýzy konkurence. Důraz jsme kladli na přehlednost, která mnoha konkurenčním webům chybí. Pro web jsme vytvořili texty a naplnili ho.

Klient byl s naší prací velmi spokojen, proto se rozhodl pro další spolupráci ve formě eMarketingu. Mohli jsme tak provést opravdu důkladnou optimalizaci pro vyhledávače počínaje analýzou klíčových slov přes vytvoření nových vstupních stránek a jejich textů až k linkbuildingovým aktivitám.

Ve snaze nabídnout návštěvníkovi maximální informační podporu jsme na stránky implementovali online chat. Pro portál jsme také vytvořili PPC kampaně v systémech AdWords (Google) a Sklik (Seznam), které kontinuálně spravujeme.

Výsledky

Během tří měsíců jsme se ve výrazně konkurenčním oboru dokázali dostat na přední místa ve vyhledávání na důležité fráze jako např. "finská půjčka", "půjčka do výplaty", "půjčka 1000 Kč". Zároveň však pokrýváme i velké množství longtailových výrazů

Díky dobrému rozložení frází na jednotlivé stránky nám návštěvy přivádí nejen homepage, ale také ostatní stránky. Doba strávená návštěvníky na webu svědčí o tom, že se jedná o přesně cílenou návštěvnost s velkým obchodním potenciálem.

Úspěšní jsme i v PPC kampaních, v nichž konverzní poměr dosáhl neuvěřitelných 40 % pro AdWords i Sklik. Cenu za jednoho registrovaného návštěvníka nemůžeme zveřejnit, i po odečtení všech nákladů jde však o velmi ziskovou formu online marketingu.

 

Graf Google Analytics

Provoz z neplaceného vyhledávání s vyloučením brandových slov ("Supermoney" aj.)

Web Supermoney - neplacené vyhledávání

 Pro zobrazení grafu v plné velikosti klikněte na obrázek.


Chcete i vy na svém webu zapracovat? Dejte si s námi nezávaznou schůzku.