: Profesionální tvorba www stránek, e-shopů a webových aplikací. Poskytujeme služby internetového marketingu s důrazem na SEO optimalizaci a PPC a bannerové kampaně.


Služby


E-marketing v sobě spojuje všechny služby nutné k úspěšnému podnikání na internetu. V závislosti na aktuálních potřebách webu či dlouhodobé strategii se soustředíme na určitou oblast a pracujeme na jejím zlepšení. Flexibilní přístup je online světu vlastní.


internetový marketing
         
Chci eMarketing   Proč právě Inexes?    Reference
         

Bez analýz a následného plánu se jen těžko pohneme z místa. Základem každé efektivní práce je vědět, co nemám, co chci a jak toho dosáhnu. Společně s vámi budujeme vaše úspěšné online podnikání.

Zajímavé a originální texty jsou základ. Bez nich na internetu těžko vzbudíte zájem, přitáhnete uživatele anebo vysokou návštěvnost stránek dlouhodobě udržíte. Platí to pro obsah webu i pro všechny další formáty, kde je textové sdělení jednou z důležitých složek (bannery, inzeráty, letáky).

Důležitou oblastí marketingu na internetu je SEO neboli optimalizace pro vyhledávače. Stránky jsou vám k ničemu, pokud je potenciální klienti nemohou najít ve fulltextovém vyhledávání (Seznam, Google). SEO, to jsou jak vhodně napsané texty s důrazem na správná klíčová slova, tak i tvorba zpětných odkazů nebo úprava zdrojového kódu.

Návštěvnost stránek vám vedle SEO pomůže rychle zvýšit placená reklama na internetu. Abyste však zbytečně nevyhazovali peníze, musíte dokonale sladit velký počet parametrů. Anebo to nechte na nás. My vybereme nejlepší formu, umístění i načasování internetové reklamy a vytvoříme ji tak, aby své adresáty skutečně upoutala a vyvolala požadovanou akci. 

V posledních letech se mezi účinné marketingové nástroje zařadila i propagace webu a firmy na sociálních sítích (Facebook, Twitter či YouTube). Většina firem dnes běžně se svými zákazníky na sociálních sítích komunikuje. A jak jste na tom vy? Využíváte sociální sítě k marketingu na internetu a k budování dobrého jména firmy opravdu efektivně?

Veškerá sdělení musíte nejen odlišit od konkurence, ale také je určitými prvky vzájemně provázat. Musí být vždy jasné, že jde právě o vás a váš produkt. I propagace na internetu by měla jít ruku v ruce s ostatními oblastmi komunikace. Ideální je sjednotit grafický styl firmy na webu i mimo něj a dodat všem firemním materiálům jednotný vzhled. 

Web zkrátka musí fungovat bezchybně. Je nutné sladit technické řešení tak, aby stránky fungovaly rychle a dobře ve všech hlavních prohlížečích i v různých přístrojích (chytré telefony, tablety, čtečky). Web totiž není jen povrch.