: Profesionální tvorba www stránek, e-shopů a webových aplikací. Poskytujeme služby internetového marketingu s důrazem na SEO optimalizaci a PPC a bannerové kampaně.


O nás


Jsme společnost, která působí ve dvou zcela odlišných oblastech podnikání: realizujeme projekty chytrých budov a využíváme internet pro podporu obchodních aktivit našich klientů.


Inexes - tvorba www stránek, e-shopů, aplikací


Společnost Inexes působí na trhu od roku 2002 a za tu dobu vytvořila pro své klienty řadu úspěšných, graficky i technologicky profesionálních webových stránek, e-shopů, aplikací a softwarových řešení. Důležitou součástí portfolia divize marketing jsou také služby online marketingu, které zahrnují optimalizaci webových stránek pro vyhledávače a různé formy internetové reklamy.

V roce 2010 byla ve společnosti Inexes s.r.o. založená nová divize, která se zaměřuje na komplexní návrhy a realizace projektů chytrých budov a rezidentních bydlení. V této oblasti patří naše společnost mezi přední firmy. Náš tým špičkových odborníků má dlouholeté zkušenosti s různě rozsáhlými instalacemi chytrých budov a s integrací technologií třetích stran. Od roku 2012 jsme „Gold partnerem“ společnosti Loxone, rakouského výrobce unikátního řešení pro řízení a ovládání chytrých budov.


Naše cíle

V základu všech aktivit Inexes je snaha pomoci klientovi. Ke každému klientovi přistupujeme vždy individuálně a hledáme pro něj řešení na míru. Navrhujeme a vytváříme funkční technologická řešení s ohledem na budoucí vývoj a trendy.

  • Máme rádi profesní výzvy. Neodradí nás jakákoliv velikost či složitost zakázky.
  • Jsme flexibilní, protože víme, že každý projekt či zákazník je jiný.
  • Klademe důraz na komunikaci se zákazníkem. Analyzujeme jeho potřeby a cíle, navrhujeme funkční a komplexní řešení.
  • Naším zájmem je dlouhodobě efektivní podpora klientů. Jejich úspěch je vizitkou naší práce.
  • Neslibujeme nemožné a víme, co funguje, a co ne. Nebojíme se klientům oponovat.

 

  Nezávazná poptávka