: Profesionální tvorba www stránek, e-shopů a webových aplikací. Poskytujeme služby internetového marketingu s důrazem na SEO optimalizaci a PPC a bannerové kampaně.


Multimediální aplikace


K propagaci své společnosti a produktů můžete využít jak klasické www stránky
či e-shop, tak i formáty založené na principu multimediální prezentace. Účinné jsou také různé flashové hry a flash animace, které o vás dají vědět zábavným a hravým způsobem.


multimediální aplikace
         
Chci aplikaci   Proč Inexes?    Reference
         

Dobrá hra dokáže zaujmout a pohltit každého, a proto je také účinným nástrojem propagace. Zajímavou flashovou hru (třeba s úplně jednoduchým principem) si lidé zamilují a budou ji šířit dál. Součástí flashové hry jsou flash animace, které mohou být i hlavním prvkem vánočního přání nebo animovaného banneru

Prezentace vaší firmy s moderní grafickou úpravou a kvalitním textovým obsahem zanechá v potenciálních klientech dojem profesionality. Vytvoříme pro vás multimediální prezentační CD/DVD-ROM s informacemi o firmě nebo o konkrétních produktech. Díky pěknému a zajímavému dárku si vás klienti určitě zapamatují.

Zpracujeme nabídku produktů vaší firmy do přehledného formátu
CD/DVD-ROM. Produkty mohou být rozděleny do kategorií podle různých kritérií a díky vyhledávání bude orientace v nabídce velmi snadná. S multimediálním katalogem dáte své prezentaci nový rozměr. 

Základem firemní prezentace je vizitka. Dnes však vizitka nemusí být jen vytištěná na papíře, ale může mít podobu menší multimediální prezentace. V naší nabídce je tvorba originálních firemních vizitek, které respektují vaši corporate identity a volitelně využívají moderních prvků (např. flash animace).