: Profesionální tvorba www stránek, e-shopů a webových aplikací. Poskytujeme služby internetového marketingu s důrazem na SEO optimalizaci a PPC a bannerové kampaně.


Marketing na sociálních sítích


Propagace na Facebooku je dnes pro firmy celkem pravidlem. Ne každá to však dělá vhodně a efektivně. Velký potenciál nabízí také Twitter či YouTube. Každá síť se sice hodí pro jiné cíle, ale každou lze nějakým způsobem využít k marketingovým účelem.


marketing na sociálních sítích
         
Chci SMM   Proč právě Inexes?    Ceník SMM
         

Sociální sítě - marketing nové generace

Sociální sítě v České republice reprezentují především Facebook, TwitterYouTube. Zatím jednoznačně dominuje Facebook. Velký počet uživatelů (v ČR více jak 3 miliony) a možnost demograficky cílené PPC reklamy z něj činí výborný nástroj propagace.

Marketing na sociálních sítích (SMM – social media marketing) má svá specifika. Hodí se zejména k budování značky a její propagaci, pro rozvíjení vztahů se zákazníky nebo k získávání zpětné vazby. Nicméně propagace na Facebooku může mít i značný vliv na prodejní výsledky (funguje u místních firem typu restaurace, masáže, fitness aj.).


Ať už chcete využít PR a marketing v sociálních sítích k virálnímu marketingu, k budování značky nebo k marketingu word of mouth (doporučení), potřebujete nejprve jasný koncept a vlastní profil.

  • Navrhneme a vytvoříme vám firemní profil.
  • Sladíme jeho vizuál s celkovým corporate identity firmy a vhodně jej propojíme s vaším webem, e-shopem i dalšími online kanály.
  • Vypracujeme celkový plán komunikace včetně tvorby textů.
  • Vytvoříme zábavnou aplikaci pro Facebook. Díky ní nabídnete svým fanouškům další přidanou hodnotu. A v případě úspěšného šíření (virální marketing na Facebooku) efektivně zpropagujete svou společnost bez dalších finančních nákladů.