: Profesionální tvorba www stránek, e-shopů a webových aplikací. Poskytujeme služby internetového marketingu s důrazem na SEO optimalizaci a PPC a bannerové kampaně.


Lipno Lyžování

Zákazník: Hotel Maxant
Spuštěno: 01 / 2011
URL: http://www.lipnolyzovani...

Technologie: inCMS web, ASP.NET, XHTML, CSS, JS
Činnosti: grafický návrh, programování, copywriting, plnění obsahu, SEO

 

Vytvořením zimní varianty stránek Hotelu Maxant byl sledován primární cíl – získat co nejvíce návštěvníků z přirozeného vyhledávání na zimní témata a příslušná klíčová slova („lyžování Lipno“ "lyžování na Lipně", "lyžování s dětmi" aj.). Zároveň má web i vysokou informační hodnotu, protože poskytuje tipy a rady na sportovní vyžití na Lipně a okolí včetně blízkých zimních středisek v Rakousku. Vytvoření nového webu vycházelo z řešení stránek www.hotelmaxant.cz, což velmi ušetřilo náklady na grafický návrh a programování. Díky redakčnímu systému inCMS bylo možné snadno a přehledně implementovat seznam akčních pobytových balíčků.

 

Pro klienta relizujeme od začátku také dlouhodobou SEO optimalizaci (balíček Základ), a tak se nám daří web udržovat stále na předních pozicích výsledků vyhledávání a posouvat jej výše i na další, aktuálně vytipovaná klíčová slova.