: Profesionální tvorba www stránek, e-shopů a webových aplikací. Poskytujeme služby internetového marketingu s důrazem na SEO optimalizaci a PPC a bannerové kampaně.


Internetový obchod inCMS eShop


Chcete mít vlastní e-shop? Ale nevíte jak ho vytvořit a komu založení e-shopu svěřit? Inexes vám přináší řešení na míru v podobě redakčního systému inCMS eShop. S ním bude vaše podnikání na internetu skutečně účinné a bude se rychle rozvíjet.


inCMS eShop
         
Chci e-shop   Proč Inexes?    Ceník e-shopů
         

Vlastní e-shop na internetu bezpečně, efektivně a rentabilně

Díky modulárnosti našeho systému můžeme rychle vytvořit e-shop na míru dle vašich potřeb a přání. Administrace e-shopu je pak velmi jednoduchá a šetří váš čas i náklady. Vy či pověřená osoba budete schopni svůj vlastní e-shop bez problémů spravovat a ušetřenou energii věnovat např. propagaci obchodu na internetu.

Snadnou správu obsahu i objednávek inCMS eShop umožňuje:

  • jednoduchý a hromadný import zboží,
  • neomezenou možnost tvorby kategorií,
  • automaticky generované e-maily,
  • pokročilé vyhledávání.
  • a mnohé další,

Přečtěte si o všech výhodách redakčního systému inCMS eShop.


Nevíte, zdali internetový obchod skutečně využijete, ale nechcete se vzdát prvků, které umožňují zobrazit vaše produkty ve vyhledávačích a srovnávačích zboží (Zboží.cz, Heureka.cz). Nemusíme hned vytvořit klasický e-shop, ale k nabídce několika produktů uzpůsobíme váš stávající web. Stačí nás jen kontaktovat a společně vybereme to nejlepší řešení.