: Profesionální tvorba www stránek, e-shopů a webových aplikací. Poskytujeme služby internetového marketingu s důrazem na SEO optimalizaci a PPC a bannerové kampaně.


Internetové aplikace na míru


Úspěšné podnikání na internetu i mimo něj závisí na efektivitě všech procesů ve firmě. Internetové aplikace vám jejich řízení a správu maximálně zjednoduší. Ať se již jedná o řízení vztahu se zákazníky (CRM)rezervační systém nebo o výukové programy pro zaměstnance.


internetové aplikace na míru
         
Chci aplikaci na míru   Proč Inexes?    Reference
         

Intranet je počítačová síť určená výhradně pro vnitřní komunikaci, např. uvnitř firmy. Intranetová síť je chráněna proti neoprávněným zásahům zvenku. Do této uzavřené sítě je možné v rámci extranetu určitým uživatelům zabezpečit vstup. Vyvíjíme webové aplikace, které umožňují snadný a bezpečný přístup prakticky odkudkoliv.

Klientům zajišťujeme tvorbu back-office systémů pro správu firemní agendy. Tyto systémy vždy vytváříme na míru konkrétním požadavků klienta a oblasti jeho podnikání na internetu. Takto vytvořený software zajišťuje vyšší efektivitu práce a snížení nákladů. Ukázkou propracovaného systému je náš software pro call centra.

CRM neboli řízení vztahů se zákazníky. CRM systém umožňuje evidenci veškerých procesů mezi firmou a zákazníkem, ale také procesů uvnitř firmy. Firma si tak může vytvořit přehlednou databázi svých klientů a informací, které se jich týkají. Další praktickým online nástrojem je docházkový systém pro zaměstnance.

Pomocí těchto internetových aplikací je možné jednoduše spravovat např. systém objednávek či rezervací. Rezervační systém nachází největší uplatnění v ubytovacích a kulturních zařízeních. Je dobře využitelný i ve firmách s větším počtem zaměstnanců jako nástroj pro přidělování zaměstnanců k jednotlivým úkolůmRezervační systém od Inexes.

Nejen obchod s fyzickým zbožím, ale i další druhy obchodních transakcí je možné pohodlně spravovat přes internet. Přímo pro internetové obchody jsme vyvinuli vlastní produkt inCMS eShop. Jedná se o český redakční systém pro správu internetového obchodu.

Pomocí e-learningových systémů můžete zlepšit výuku a interaktivní komunikaci mezi studenty a vyučujícími. E-learningové systémy jsou kromě oblasti školství dobře využitelné také pro firmy při vzdělávání zaměstnanců.

Zkratka ERP (enterprise resource planning) označuje komplexní informační systémy organizací. Ty zastřešují veškeré činnosti společnosti související s výrobou, financemi, řízením vztahu se zákazníky (CRM), distribučními kanály atd. Efektivní a uživatelsky vstřícný ERP systém je neocenitelným nástrojem a výraznou konkurenční výhodou.