: Profesionální tvorba www stránek, e-shopů a webových aplikací. Poskytujeme služby internetového marketingu s důrazem na SEO optimalizaci a PPC a bannerové kampaně.


Internetová reklama


Účinnou formou propagace webu firmy či produktu na internetu jsou placené PPC a bannerové reklamy nebo komerční sdělení. Tyto metody internetové reklamy fungují okamžitě (sezónní kampaň), ale své místo mají i jako součást dlouhodobé marketingové strategie a PR.


internetová reklama
         
Chci e-reklamu   Proč právě Inexes?    Ceník e-reklamy
         

PPC neboli pay per click reklama

Sklik, AdWords, Etarget, Facebook atd.

PPC kampaně jsou inzeráty, které se zobrazují buď jako ve fulltextovém vyhledávání (na určitá klíčová slova), a/nebo na určitých konkrétních stránkách, které si inzerent vybere. Označení PPC neboli pay per click (platba za klik) pak značí, že zadavatel platí nikoli za zobrazení inzerátu, ale až ve chvíli, kdy na něj uživatel klikne, a dostane se tak na požadovanou stránku.

Svým klientům poskytujeme kompletní služby spojené s vedením PPC kampaní.

  • Návrh klíčových slov a umístění inzerátů.
  • Vytvoření textů inzerátů.
  • Vytvoření reklamních sestav v rámci kampaně, nastavení cen za prokliky, sledování. kampaně a úpravy textů a klíčových slov dle aktuálních výsledků.
  • Vyhodnocení kampaně a návrh dalšího postupu.


Internetová reklama ve svých počátcích pracovala pouze s bannerovou reklamou, která zůstává i v současnosti velice efektivním nástrojem. V této formě se platí za určitý počet zobrazení banneru na dohodnutých stránkách, cena se uvádí zpravidla za 1 000 zobrazení, tzv. systém cost per thousand.

Pro naše klienty zajišťujeme bannerové kampaně včetně vytvoření všech typů reklamních bannerů (statické, flashové atd.). Aby byla bannerová reklama skutečně účinná, je potřeba upoutat originální grafikou a nadpisem.

Komerční sdělení je krátký reklamní text s titulkem doplněný fotografií. Komerční sdělení najdete např. na serveru Novinky.cz. Efektivita komerčních sdělení velmi závisí na výběru serveru k umístění a na textu (copywriting).

Katalogy Seznam.cz a Najisto.cz nabízejí službu přednostních výpisů na určitá klíčová slova v katalozích nebo ve fulltextovém vyhledávání. Přednostní výpis znamená, že se váš odkaz po zadání klíčového slova zobrazí před ostatními zápisy buď ve výsledcích vyhledávání, nebo v určité kategorii katalogu na pozici, kterou si zaplatíte. 

Pro klienty zajišťujeme zvýhodněné placené firemní zápisy v katalozích (Seznam.cz, Centrum.cz a Atlas.cz). Naše služby spočívají v návrhu nejvhodnější prezentace, komunikaci se zástupci katalogů, vytvoření a zpracování veškerých údajů a textů pro zápisy.