: Profesionální tvorba www stránek, e-shopů a webových aplikací. Poskytujeme služby internetového marketingu s důrazem na SEO optimalizaci a PPC a bannerové kampaně.


Internetová aplikace pro řízení práce krajských informatiků Státní veterinární správy

Zákazník: Státní veterinární správa České republiky

Technologie: ASP.NET, XHTML, CSS, JS
Činnosti: analýza a návrh řešení, návrh procesu (workflow), zpracování scénářů (use cases), programování

Byli jsme osloveni Státní veterinární správa ČR, zda bychom dokázali vytvořit velmi rychle a levně systém, který by zautomatizoval a zjednodušil agendu spojenou s řízením pracovníků řešících podněty zaměstnanců. Cílem byla úspora nákladů na administraci a snížení počtu zaměstnanců (informatiků) při zachování stávajícího standardu a kvality. Systém pro řízení práce krajských informatiků SVS je webová aplikace, která umožňuje efektivní správu podnětů zaměstnanců organizace. Podněty jsou zaznamenávány zaměstnanci do online formuláře a dále spravovány administrátorem systému, který je následně přiděluje jednotlivým krajským informatikům. Systém dále umožňuje export statistik podnětů pro management.

 


Aplikace pro řízení práce informatiků přesně splňuje naše očekávání a umožnila nám efektivně vyřizovat požadavky uživatelů IT a zároveň sledovat a organizovat práci informatiků. Přes několik negativních reakcí některých uživatelů i informatiků ohledně nutnosti další evidence se situace usadila a aplikace je značně využívána. Velmi rádi bychom  s Inexes spolupracovali i na dalším vývoji a úpravách systému.

Stanislav Černý
oddělení Centrum IKT
Státní veterinární správa ČR