: Profesionální tvorba www stránek, e-shopů a webových aplikací. Poskytujeme služby internetového marketingu s důrazem na SEO optimalizaci a PPC a bannerové kampaně.


Interaktivní expozice řeky Ohře

Zákazník: Obec Královské Poříčí
Spuštěno: 04 / 2012
URL: http://www.statek-bernard...

Technologie: ASP.NET, XHTML, CSS, JS
Činnosti: analýza a návrh řešení – analýza požadavků (workflow), zpracování scénářů (use cases), grafický návrh, programování, copywriting, úprava fotografií, plnění dat

Společně s Atelier Design MM s.r.o. jsme pracovali na multimediální a interaktivní expozici Zábavného naučného centra řeky Ohře, která je instalována na statku Bernard v Královském Poříčí. Ojedinělá expozice představuje pomocí interaktivních modelů zajímavosti z celého toku řeky Ohře, pozornost všech návštěvníků poutá obří model řeky s dotykovými obrazovkami.

Pro projekt jsme vyvinuli software a hardware pro řízení a ovládání jednotlivých modelů, software pro zobrazování a vyhledávání informací k jednotlivým modelům a interaktivní hry pro děti (výroba elektrické energie na rotopedech, replika silového vrtáku či interaktivní kvízy).


Vyjádření zákazníka

Spolupráce s Inexes byla na profesionální úrovni. Vyvinuli software, který je originální, intuitivní a dá se upravovat dle našich požadavků. I díky nim vznikla expozice, která je nevšední v celém karlovarském kraji.

Miroslav Makovička
ředitel Statku Bernard