: Profesionální tvorba www stránek, e-shopů a webových aplikací. Poskytujeme služby internetového marketingu s důrazem na SEO optimalizaci a PPC a bannerové kampaně.


Hotel Maxant

Zákazník: Hotel Maxant
Spuštěno: 06 / 2010
URL: http://www.hotelmaxant...

Technologie: inCMS web, ASP.NET, XHTML, CSS, JS
Činnosti: grafický návrh, programování, copywriting, plnění obsahu, SEO

Cílem bylo vytvořit pro hotel Maxant nové atraktivní a uživatelsky přívětivé stránky, které poskytnou návštěvníkům snadnou orientaci v nabídce hotelu a managementu hotelu prostor pro prezentaci výhodných pobytových balíčků. Při volbě barevné kompozice jsme vycházeli z exteriéru hotelu Maxant. Použity byly příjemné světlé odstíny barev, které jsou vidět na fasádě. Na emoce návštěvníka působí prolínající se fotografie hotelu a jeho okolí, přehlednost navigace zajišťují odkazy na pět hlavních sekcí. Po najetí nadanou sekci se rozvine javascriptové menu s detailní nabídkou. Pro klienta jsme také vytvořili sesterský web LipnoLyžování.cz, se zaměřením na zimní sezónu. S pomocí redakčního systému inCMS web bylo dosaženo vynikající počáteční SEO optimalizace.

Optimalizaci pro vyhledávače byl výrazně přízpůsoben i obsah webu. Tematicky i textově jsme se zaměřili na jednotlivé cílové skupiny hotelu a pokryli tak jednotlivé vyhledávací dotazy. V SEO optimalizaci pokračujeme i nadále formou měsíční správy. Díky tomu udržujeme web na předních pozících v Google i Seznamu.