: Profesionální tvorba www stránek, e-shopů a webových aplikací. Poskytujeme služby internetového marketingu s důrazem na SEO optimalizaci a PPC a bannerové kampaně.


Hokejové centrum Pouzar

Zákazník: BETA 1 DEVELOPMENT s.r.o.
Spuštěno: 12 / 2012
URL: http://www.hc-pouzar...

Technologie: inCMS web, ASP.NET, MSSQL HTML, CSS, JS
Činnosti: grafický návrh, programování

Pro dlouholetého klienta Beta 1 Development jsme vytvořili webové stránky Hokejového centra Pouzar v Českých Budějovicích. Toto centrum představuje moderní multifunkční sportovní areál s lední plochou, wellness zónou a zázemím pro sportovce (šatny, sprchy aj.). Vybaveno je také restaurací a sportovní prodejnou. Web nápaditým způsobem prezentuje nejen samotný objekt a jeho služby, ale také mládežnický klub HC Českobudějovičtí Lvi, který zde má domovskou halu.


Vyjádření zákazníka

Společnost Inexes s.r.o. je pro naši firmu dlouhodobý spolehlivý partner v záležitostech návrhu, realizace a provozu řady našich webových prezentací. Velice oceňujeme operativní a profesionální přístup při řešení našich požadavků. Výsledné návrhy www stránek od pana Davida Vodičky a jeho týmu vždy splnily naše nároky na funkční kvalitu, jednoduchost a zároveň originalitu.