: Profesionální tvorba www stránek, e-shopů a webových aplikací. Poskytujeme služby internetového marketingu s důrazem na SEO optimalizaci a PPC a bannerové kampaně.


Eurorebus - portál vědomostní soutěže

Zákazník: TERRA-KLUB o.p.s.
Spuštěno: 09 / 2011
URL: http://www.eurorebus...

Technologie: inCMS web, ASP.NET, MSSQL XHTML, CSS, JS
Činnosti: marketingová analýza, grafický návrh, programování, plnění obsahu

Pro našeho dlouhodobého partnera, organizaci TERRA-KLUB, jsme připravili již 4. generaci soutěžního a vědomostního portálu Eurorebus – Škola hrou s Českou spořitelnou. Jednoduchá, přehledná struktura, moderní design, velké množství vědomostních soutěží a nabízených cen dělá z portálu místo, kde se setkávají desítky tisíc soutěžích.

Internetová prezentace je propojená se systémem pro správu soutěže, web obsahuje privátní zónu pro registrované soutěžící a školy. Pohodlnou editaci stránek zajišťuje redakční systém inCMS web a komplexní správu soutěže (škol, soutěžících, soutěží, cen, výsledků apod.) na míru vytvořený systém pro správu soutěže


Vyjádření zákazníka

Jsem rád, že mohu jménem obecně prospěšné společnosti TERRA-KLUB, o.p.s. zdůraznit touto cestou kvalitu portálu tradiční vědomostní soutěže Eurorebus pro žáky a studenty od 2. stupně základních škol až po maturitní ročníky, provozovaném na adrese www.eurorebus.cz a dlouhodobě připravovaném a garantovaném firmou Inexes. Soutěže Eurorebus se v její 12leté historii každoročně zúčastňují desítky tisíc adresně registrovaných soutěžících z celé ČR. Firma Inexes reprezentuje moderní trendy v internetové komunikaci a její činnost je dlouhodobě přínosem pro vědomostní soutěž Eurorebus, která je oficiální soutěží MŠMT ČR se speciálními garancemi MŠMT ČR.

Mgr. Daniel Kozák
člen správní rady TERRA-KLUB, o.p.s.