: Profesionální tvorba www stránek, e-shopů a webových aplikací. Poskytujeme služby internetového marketingu s důrazem na SEO optimalizaci a PPC a bannerové kampaně.


eMarketing - úspěch v online světě


Úspěšný web musí splňovat řadu požadavků. Pokud jakákoli oblast nefunguje, ovlivní to celkovou efektivitu stránek. eMarketing je služba, jejímž cílem je přivádět na web nové zákazníky a zvyšovat prodej. Pružně reagujeme na potřeby webu a společně s vámi vytváříme obchodně účinné online řešení.


internetový marketing
         
Chci eMarketing   Proč právě Inexes?    Reference
         

Pokud chcete, aby se vaše internetové stránky staly skutečně  výkonným obchodním nástrojem, je nutné jejich fungování vnímat jako celek. Nestačí mít technicky a graficky dokonalé www stránky nebo zase jen skvělé SEO či PPC reklamu. Důležitá je celková kompaktnost funkcí a sladěnost hlavních oblastí.

Hlavní oblasti můžeme definovat takto:

  • Zákazník - web bez zákazníků je mrtvý
  • První dojem - grafické zpracování a celková atraktivita webu
  • Obsah - rozložení, přehlednost a kvalita obsahu
  • Funkčnost - vše běží, jak má
  • Měření - sledování návštěvníků i výkonnosti webu

Pokud je některá z těchto oblastí narušena, může dojít ke zhroucení celého systému a web se stává neefektivní.

Služba eMarketing se zabývá všemi těmito oblastmi a zároveň umožňuje pružně reagovat na všechny vaše aktuální problémy a požadavky.

Základem eMarketingu jsou konzultace. Během konzultací zhodnotíme aktuální a dlouhodobé problémy vaší webové stránky a určíme si cíle, kterých budeme chtít dosáhnout. Na základě nich pak stanovíme postup práce. Konzultace mohou probíhat u nás v kanceláři nebo přes Skype.

Součástí tarifů eMarketingu je zvýhodněný finanční balíček, ze kterého čerpáme rozpočet na plánované práce. Rozpočet s vámi vždy zkonzultujeme. Pokud za měsíc nevyčerpáte celou částku, automaticky se převádí do dalšího měsíce. Více se dozvíte v sekci Časté otázky.

Pokud nechcete ztrácet čas, můžete začít budovat svůj úspěšný web už nyní. Zveme vás na nezávaznou schůzku, kde vám službu představíme a odpovíme na všechny vaše otázky.

Anebo můžete vyplnit úvodní formulář Analýza efektivity webu a my vaše stránky zdarma zhodnotíme a e-mailem zašleme naše doporučení, na co se nejdříve zaměřit.