: Profesionální tvorba www stránek, e-shopů a webových aplikací. Poskytujeme služby internetového marketingu s důrazem na SEO optimalizaci a PPC a bannerové kampaně.


Doky Holiday Lipno

Zákazník: BETA 1 DEVELOPMENT s.r.o.
Spuštěno: 03 / 2008
URL: http://www.dokyholiday...

Technologie: inCMS web, ASP.NET, XHTML, CSS
Činnosti: grafický návrh, programování, copywriting, plnění obsahu, SEO

Cílem projektu bylo vytvořit jednoduchou internetovou prezentaci luxusního ubytovacího zařízení DOKY Holiday resort, která by splnila požadavek po designové atraktivitě a současně by byla schopná soutěžit se silnou konkurencí ve fulltextovém vyhledávání. Na webu se nachází nejen přehledná prezentace nabídky ubytování Lipno, ale také tipy pro sportovní i kulturní vyžití na Lipně . Velký důraz je kladen na optimalizaci pro vyhledávače. Pro tyto www stránky zajišťujeme i dlouhodobé SEO a pozice webu ve vyhledávačích se tak drží na prvních místech. Zajímavostí tohoto webu je možnost změny letní a zimní varianty grafiky.


Vyjádření zákazníka

Společnost Inexes s.r.o. je pro naši firmu dlouhodobý spolehlivý partner v záležitostech návrhu, realizace a provozu řady našich webových prezentací. Velice oceňujeme operativní a profesionální přístup při řešení našich požadavků. Výsledné návrhy www stránek od pana Davida Vodičky a jeho týmu vždy splnily naše nároky na funkční kvalitu, jednoduchost a zároveň originalitu.

Ing. Jan Mojžíš
obchodní manažer
BETA 1 DEVELOPMENT s.r.o.