: Profesionální tvorba www stránek, e-shopů a webových aplikací. Poskytujeme služby internetového marketingu s důrazem na SEO optimalizaci a PPC a bannerové kampaně.


Česká filharmonie

Zákazník: Česká filharmonie
Spuštěno: 02 / 2013
URL: http://www.ceskafilharmon...
Předchozí Další
Web Česká filharmonie - homepage
Web Česká filharmonie - turné
Web Česká filharmonie - turné
Web Česká filharmonie - turné, mapa
Web Česká filharmonie - turné, mapa
Web Česká filharmonie - Rudolfinum
Web Česká filharmonie - Rudolfinum
Web Česká filharmonie - ticketing
Web Česká filharmonie - ticketing
Web Česká filharmonie - ticketing
Web Česká filharmonie - ticketing

Technologie: inCMS web, ASP.NET, XHTML, CSS, JS
Činnosti: analýza konkurence, grafický návrh, programování, copywriting, plnění obsahu, SEO

Vytvářet www stránky pro naši přední uměleckou instituci byla skutečná radost. Vznikla vizuálně působivá a maximálně funkční webová prezentace. Grafika intenzivně pracuje s novou vizuální identitou ČF (barvy, loga, ligatura jako spojovací motiv apod.), a web tak vhodně zapadá do souboru dalších online i offline komunikačních kanálů instituce.

Přestože se jedná o velmi rozsáhlé stránky obsahující velké množství různorodých informací, podařilo se nám díky celé řadě stylově vyvedených modulů redakčního systému inCMS web zachovat přehlednost webu. Pohyb a orientace na webu jsou jak snadné, tak i samy o sobě zábavné působením interaktivních a dynamických prvků.

Pro Českou filharmonii jsme vytvořili i přehledný ticketingový systém – kalendář koncertů, který je propojen s webem a napojen na interní prodejní systém ČF.  V rámci online marketingu byl vytvořen také YouTube kanál a provedena počáteční optimalizace pro vyhledávače.

Pro sezonu 2013/2014 jsem pro web připravili další zajímavá vylepšení. Sekci „Zájezdy“ jsme vylepšili jak o tematické a atraktivní fotky pozadí, tak o zajímavé slideshow s možností prokliku na mapu světa. Filharmonici se přemisťují letadlem z místa na místo a vy máte vždy možnost prokliknout na detail zájezdu a získat o turné podrobné informace.

Česká filharmonie a Rudolfinum patří k sobě. Proto jsme zapracovali na pozadí, takže na vás teď z každé stránky dýchne duch budovy. Aby se zájemci mohli o určitém koncertu dozvědět vše podstatné, vytvořili jsme také přehledný detail koncertu, na který se dostanete přímo z kalendáře událostí. Na stránce návštěvníka nejprve upoutají atraktivní fotografie a záložky ho pak jasně navedou pro další informace.

Detail koncertu | Web Česká filharmonie
  Stránka na webu České filharmonie

Vyjádření zákazníka

Nové www stránky České filharmonie zcela překonaly veškerá naše očekávání. Jsou přehledné, mimořádně esteticky působivé a velmi snadno se nám editují. Jsem moc rád, že jsme spolupracovali právě se společností Inexes. Jsou to skuteční odborníci a spojují kreativitu s důkladnou a pečlivou prací. Komunikace s nimi je naprosto bezproblémová.

MgA. David Mareček, PhD.
generální ředitel České filharmonie