: Profesionální tvorba www stránek, e-shopů a webových aplikací. Poskytujeme služby internetového marketingu s důrazem na SEO optimalizaci a PPC a bannerové kampaně.


Centrum bydlení Zona

Zákazník: BETA 1 DEVELOPMENT s.r.o.
Spuštěno: 12 / 2007
URL: http://www.zonacb...

Technologie: inCMS web, ASP.NET, XHTML, CSS
Činnosti: grafický návrh, programování, plnění obsahu

Pro developerskou společnost Beta 1 Development jsme vytvořili virtuální variantu jejich obchodního interiérového centra Zona CB. Stránky byly postaveny na redakčním systému inCMS web, aby bylo možné informace o centru nezávisle měnit, průběžně aktualizovat a informovat tak návštěvníky o novinkách. Důležitou součástí webu je interaktivní orientační plán celého obchodního centra rozdělený podle jednotlivých pater. Po kliknutí na konkrétní obchod na mapě se vždy zobrazí detailní informace o daném prodejci.


Vyjádření zákazníka

Společnost Inexes s.r.o. je pro naši firmu dlouhodobý spolehlivý partner v záležitostech návrhu, realizace a provozu řady našich webových prezentací. Velice oceňujeme operativní a profesionální přístup při řešení našich požadavků. Výsledné návrhy www stránek od pana Davida Vodičky a jeho týmu vždy splnily naše nároky na funkční kvalitu, jednoduchost a zároveň originalitu.

Ing. Jan Mojžíš
obchodní manažer
BETA 1 DEVELOPMENT s.r.o.