: Profesionální tvorba www stránek, e-shopů a webových aplikací. Poskytujeme služby internetového marketingu s důrazem na SEO optimalizaci a PPC a bannerové kampaně.


Boccia Titanium

Zákazník: DESIGN TRADE s.r.o.
Spuštěno: 04 / 2010
URL: http://www.boccia-titaniu...

Technologie: inCMS eShop, ASP.NET, XHTML, CSS, JS
Činnosti: grafický návrh, programování, plnění obsahu

Boccia Titanium je německá značka, která jako jedna z prvních přišla s použitím titanu při výrobě hodinek a šperků. Boccia Titanium nabízí celou škálu produktů pánských a dámských hodinek a šperků za příznivou cenu.Stránky slouží jako prezentace zboží dané značky. Dále byla vytvořená Uživatelská sekce pro partnery/odběratele, kde si mohou po přihlášení stahovat obchodní dokumenty, ceníky, fotografie apod.


Vyjádření zákazníka

Spolupráce se společností Inexes potvrdila pochvalné reference od našich obchodních partnerů. Inexes nám po úvodní schůzce předložili návrh nových www stránek, který zcela splňoval naše požadavky i představy. Na naše dodatečné požadavky reagovali vstřícně a vždy navrhli způsob, jak danou věc optimálně řešit bez výrazného navýšení rozpočtu. Moc se mi líbí i celkový přístup ke klientovi. Jednala jsem především s panem Davidem Vodičkou a komunikace byla vždy bezproblémová a v přátelském duchu. S Inexes budeme rádi spolupracovat i v budoucnu.

Ing. Barbora Kacířová
business manager DESIGN TRADE s.r.o.