: Profesionální tvorba www stránek, e-shopů a webových aplikací. Poskytujeme služby internetového marketingu s důrazem na SEO optimalizaci a PPC a bannerové kampaně.


BlogInexes a web České filharmonie slaví další mezinárodní úspěch!

Inexes a web České filharmonie slaví další mezinárodní úspěch!

29. 11. 2012

Web České filharmonie získal další ocenění v zahraniční. V soutěži CSSWinner Awarding and Showcasing byl oceněn jako nejlepší stránka dne 28. 11. 2012. Těšíme se i na další úspěchy. 

Více
Web České filharmonie boduje i ve světě

Web České filharmonie boduje i ve světě

25. 11. 2012

Web České filharmonie se líbí nejen uživatelům, ale oceňuje ho i odborná veřejnost. Uspěli jsem v mezinárodní soutěži CSS Design Awards a web byl odbornou porotou zvolen vítěznou stránkou. Podívejte se sami, jak to České filharmonii sluší :-).

Více
Nefunkční stránky rozčilují

Nefunkční stránky rozčilují

17. 10. 2012

Všichni to známe z vlastní zkušenosti. Přijdeme na web a nemile nás zaskočí jeho originální design, než zjistíme, že se jedná o špatné zobrazení stránky. Klikneme na odkaz, ale dostaneme chybovou hlášku: stránka nebyla nalezena. Obrázky nevypadají, jak by měly, a dlouho se načítají. Tak takhle asi ne.

Více
Nejste vidět; neexistujete

Nejste vidět; neexistujete

17. 9. 2012

V ČR pravidelně využívá internet přes 5 milionů lidí. Po e-mailu je druhou nejčastější činností vyhledávání informací o zboží a službách (42 %). Váš krásný web je přesto bez návštěv? Musíte být zkrátka vidět. Cest je mnoho.

Více
Co nejde měřit, nejde řídit

Co nejde měřit, nejde řídit

3. 9. 2012

Určitě plánujete i vyhodnocujete procesy uvnitř firmy. A stejně musíte nakládat i s webem. Máte plán rozvoje a pracujete s ním, nebo vám jen leží ve složce? Určete si přesné cíle včetně toho, za jak dlouho jich chcete dosáhnout a co pro to hodláte udělat. Na internetu i na webu lze měřit téměř všechno. Využijte data pro svůj obchodní růst.

Více
Přehlednost a srozumitelnost

Přehlednost a srozumitelnost

27. 8. 2012

Návštěvník musí rychle najít to, co hledá. Nezdržujte ho, nenuťte ho přemýšlet nad tím, kam má kliknout, kde to či ono hledat. Více času na webu je pozitivní jen tam, kde něco podrobně prezentujete. Uživatel má nad webem řešit otázku, proč má něco udělat, nikoli jak. V jednoduchosti je prostě síla.

Více
První dojem rozhoduje

První dojem rozhoduje

20. 8. 2012

Psychologické průzkumy potvrzují, že první dojem o webu si lidé vytvoří už za několik sekund. Nad prvním dojmem nepřemýšlejí, až pak se zaměří na obsah a racionálně uvažují. Musíte zkrátka vzbudit pozitivní emoce. Celých 46 % návštěvníků hodnotí důvěryhodnost webu podle vzhledu. A důvěra zákazníků, to je základ podnikání.

Více
Vysvědčení pro naši práci

Vysvědčení pro naši práci

29. 6. 2012

Ve třetím čísle B2B časopisu Gastro & Hotel najdete hodnocení webu hotelu Maxant. Tyto www stránky jsme vytvořili před dvěma lety a dosud se pravidelně staráme o jejich SEO. A výsledek hodnocení? Dopadli jsme více než dobře, jak se můžete sami přesvědčit. Máme radost a těšíme se, že se brzy ozve nějaký ten hoteliér s poptávkou po nových stránkách či online marketingu.

Více
Ohře interaktivní

Ohře interaktivní

19. 6. 2012

S naší prací se můžete seznámit v Zábavném naučném centru řeky Ohře na statku Bernard v Královském Poříčí. Ojedinělá interaktivní expozice vám představí zajímavosti z celého toku řeky Ohře, pozornost poutá obří model řeky s dotykovými obrazovkami. Pro projekt jsme vyvinuli software a hardware pro řízení a ovládání modelů, pro zobrazování a vyhledávání informací k jednotlivým modelům a interaktivní hry pro děti.

Více
Žijeme hokejem - HC Pouzar

Žijeme hokejem - HC Pouzar

15. 5. 2012

Pro našeho dlouholetého klienta, společnost BETA 1 DEVELOPEMENT, jsem vytvořili jednoduché www stránky projektu Hokejové centrum Pouzar. Tato moderní multifunkční hala vzniká v Českých Budějovicích a vedle jiného bude sloužit jako domovský stadion mladých hokejistů týmu HC Českobudějovičtí Lvi. Web vychází z grafické šablony a jeho primární funkcí je informovat o postupu prací na projektu.

Více
Česká filharmonie má nové www stránky

Česká filharmonie má nové www stránky

10. 4. 2012

Pro Českou filharmonii jsme vytvořili zcela nový web, který vizuálně i funkčně odpovídá významu této umělecké instituce. Přestože se jedná o rozsáhlou webovou prezentaci, podařilo se nám díky využití celé řady modulů redakčního systému inCMS web zachovat maximální přehlednost obsahu.

Více
Inexes v novém kabátě

Inexes v novém kabátě

9. 4. 2012

Spustili jsme naše nové webové stránky. Při přípravě jsme dbali především na přehlednost. Výborně nám tak posloužily např. "rozjížděcí" moduly redakčního systému inCMS web. Věříme, že na našem webu klienti vždy snadno najdou požadovanou službu.

Více
Web Studio Mone

Web Studio Mone

2. 4. 2012

Pro našeho dlouholetého zákazníka, kosmetický salón Studio Mone, jsme vytvořili novou webovou prezentaci. Přehledné a vizuálně poutavé www stránky poskytují návštěvníkovi všechny potřebné informace o službách studia a umožňují také online rezervaci konkrétní služby.

Více

1 2