: Profesionální tvorba www stránek, e-shopů a webových aplikací. Poskytujeme služby internetového marketingu s důrazem na SEO optimalizaci a PPC a bannerové kampaně.


Beta 1 Development

Zákazník: BETA 1 DEVELOPMENT s.r.o.
Spuštěno: 09 / 2010
URL: http://www.beta1...

Technologie: inCMS web, RSN, ASP.NET, XHTML, CSS, JS
Činnosti:grafický návrh, programování, plnění obsahu, registrace do katalogů

Vytvořili jsme www stránky pro významnou jihočeskou developerskou společnost BETA 1 DEVELOPMENT s.r.o., zaměřující se na investiční výstavbu a následnou správu objektů v residenční i komerční sféře. Jednoduché, elegantní a přehledné stránky prezentují realizované i plánované projekty a nabízejí nemovitostí k prodeji či pronájmu. Pohodlnou editaci stránek zaručuje redakční systém inCMS a pro komplexní správu nemovitostí včetně jejich publikace na web je využit náš systém pro realitní kanceláře RSN. Perfektní optimalizace kódu pro vyhledávače je samozřejmostí.


Vyjádření zákazníka

Společnost Inexes s.r.o. je pro naši firmu dlouhodobý spolehlivý partner v záležitostech návrhu, realizace a provozu řady našich webových prezentací. Velice oceňujeme operativní a profesionální přístup při řešení našich požadavků. Výsledné návrhy www stránek od pana Davida Vodičky a jeho týmu vždy splnily naše nároky na funkční kvalitu, jednoduchost a zároveň originalitu.

Ing. Jan Mojžíš
obchodní manažer
BETA 1 DEVELOPMENT s.r.o.